محمدهادی نعمتی، کارگردان مستند «آرامش شام» گفت: مخاطب اصلی این مستند کسانی هستند که شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را سر دادند. امنیت ایران اسلامی نعمتی است که ما از آن غافل هستیم. 


 مستندی برای امنیتی که فراموشش کردیم +فیلم

.......................................................................

به گزارش پایگاه مقاومت شهدای كوهانی ، محمدهادی نعمتی، کارگردان مستند «آرامش شام» گفت: این فیلم مستند به بررسی آرائ و نظرات مردم ایران برای کمک به مردم سوریه می‌پردازد و دلایل لزوم کمک به سوریه را برای ما تبیین می‌کند.

وی افزود: مخاطب اصلی این مستند کسانی هستند که شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را سر دادند. ما در این مستند به آنها اثبات می‌کنیم که در صورت سقوط سوریه، عراق و ایران اهداف بعدی تروریست‌ها هستند.

کارگردان مستند «آرامش شام» با تاکید بر اینکه امنیت نعمتی است که ما از آن غافل هستیم، گفت: به دلیل اینکه ما امنیت داریم، مسائل اقتصادی به اولویت ما تبدیل شده است اما در کشوری مانند عراق، اولویت امنیتی است که هنوز کامل برقرار نشده است.

نعمتی در خصوص مستند «آرامش شام» خاطرنشان کرد: برای ساخت این مستند به نقاط مختلف ایران ازجمله شیراز، کیش و مشهد سفر کردیم. همچنین از تصاویر آرشیوی شبکه‌های Manoto و BBC هم برای تولید بهره برده‌ایم.

وی افزود: مدیر تولید این مستند 40 دقیقه‌ای، امیرحسن مومنی نژاد است. اولین اکران دانشجویی این مستند سه شنبه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی از مستند «آرامش شام» سه شنبه ساعت 13:30 در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. در این مراسم که به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل برگزار می‌شود قرار است از هنرمندان ایرانی که در کاروان صلح سوریه حضور داشتند دعوت شود.

دانلود فیلم